17 Vite eksperience ne Pastrim

Ne perdorim ne pastrim detergjente ecologjik per nje jete me te shendetshme dhe per nje natyre me te paster duke qene ne mbrojte te klimes

EKSPERIENCA JONE DHE TEKNOLOGJIA GJERMANE NE SHERBIMIN TUAJ NE 6 DITET E JAVES NGA ORA 10.00 DERI NE OREN 18.00.

Klima

Natyra

Pastrim Bio

Detergjente Bio

Makineri Moderne

Bashkohu me stafin tone

Apliko Tani
15 puntore te zellshem bejne qe te realizohet reth 800 projekte pastrim ne vite me cilesi dhe shpejtesi
0

Punonjes te zellshem

0

Pastrime/vite

0

Klient te kenaqur

0

Vite eksperience

Ka më shumë se 11 vjet që nga themelimi i kompanisë sonë

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds

Teknologji Gjermane

Mendo Bio! Kurse para

Teknologjia e perdorur eshte bioclean (larje biologjike) e vitit 2010 prodhim perendimor koperim GJERMANO-GREKE.Sherbimi yne nuk eshte lavazh si konkurenca e tregut por nje sherbim i plote dhe shume cilesor duke ruajtur vlerat e produktit si diten qe e keni blere. Operojme me nje staf te kualifikuar per te ofruar sherbim cilesor, larja e tapeteve behet me detergjent biologjik, antialergjik qe ofrojne nje pastrim te thelle dhe perfekt.

Me shume
Cilesia
Cilesia
0%
Detergjente Bio
Detergjente Bio
0%
Shpejtesia
Shpejtesia
0%
Kenaqesia e klienteve
Kenaqesia e klienteve
0%

ADRESA NE TIRANE
ADRESA:TIRANE BUL: ZHAN D’ARK (PRANE KARBURANT ELDA) 

Tel:+355 (4) 2391-441 CEL: 068 20 95957 CEL: 068 20 30110 larjeprofesionaleludi@gmail.com

Open chat
Deshiron ndihme?
Pershendetje,
Sie mund t iu ndihmojme?